Artık onlarında polis kimlik kartları var

12.04.2012   15:12
Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü, 30 Ekim Toplu Konut İdaresi İlköğretim Okulu 1/A sınıfı öğrencilerine polis kartı dağıttı.

TDP Şube Amiri Yahya Çolak şubede görevli polis memurlarıyla birlikte TOKİ İlköğretim Okulu’na giderek “Veliyi Ağlatan Gösteri”yle büyük takdir toplayan 1/A sınıfı öğrencilerini ve sınıf öğretmeni Serap Alkış’ı sınıflarında ziyaret etti. Sınıf öğretmeni Serap Alkış ve okul Müdürü Mustafa Çiftçi’ye okulun geçtiğimiz günlerde düzenlediği “Okuma Bayramı” etkinliğindeki başarıdan dolayı teşekkürlerini ileten TDP Şube Amiri Yahya Çolak, “Böylesine güzel ve düzenli bir programınız için sizlere teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim” dedi. Çolak daha sonra Okuma Bayramı’nın kahramanları olan 1/ A sınıfının 21 öğrencisine birer adet polis kimliği dağıttı. Üzerinde çocukların nelere dikkat etmeleri gerektiğini belirten maddeleri bir bir okuyan ve öğrencilere tekrarlatan Çolak, hepsinin bu kurallara uyması halinde birer polis olabileceklerini belirtti.

Çolak’a teşekkür eden öğrencilerde Okumla Bayramı’ndaki gösterileri ve şiirlerinden birer örnek sergilediler. Öğrenciler daha sonra sınıf öğretmenleri Serap Alkış, Okul Müdürü Mustafa Çiftçi, TDP’de görevli polis memurlarıyla birlikte topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler. Objektiflere polis kimlik kartlarını gösterip selam durarak poz veren minik öğrenciler aynı zamanda da polis telsiziyle 155 Polis İmdatla görüştüler ve artık birer polis olduklarını söylediler.
 Okunma :1154

kha

Kategori:
Etiketler:
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!
Toplam () adet yorum eklenmiştir.